کد خبر: 10881

تاریخ انتشار: 21 مرداد ، 1396

ساماندهی دوره های مشترک بین‌الملل در تحصیلات تکمیلی

No votes yet. Please wait… طبق اعلام وزیر علوم : در سال های اخیر تعداد 12 دوره مشترک بین‌المللی در بخش تحصیلات تکمیلی ساماندهی شده است. دکتر فرهادی گفت : وزارت علوم در طی 4 سالی که گذشت بحث راه اندازی آموزش عالی را در برنامه اصلی خود قرار داده است که به دلیل اهمیت […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

طبق اعلام وزیر علوم : در سال های اخیر تعداد 12 دوره مشترک بین‌المللی در بخش تحصیلات تکمیلی ساماندهی شده است.

دکتر فرهادی گفت : وزارت علوم در طی 4 سالی که گذشت بحث راه اندازی آموزش عالی را در برنامه اصلی خود قرار داده است که به دلیل اهمیت این موضوع در حال حاضر نیز پیگیری میشود.

هدف از این برنامه داشتن فضای بانشاط و آرام دانشگاه ها است که بخش زیادی از ان تحقق یافته است. علاوه بر ان همکاری‌های علمی و بین‌المللی نیز از برنامه های دیگر این وزارتخانه بوده که در حال حاضر محقق شده است.

ایشان افزود : پروژه‌های تحقیقاتی مشترکی را نیز با کشورهای مختلف انجام داده‌ایم که در حال حاضر با اتحادیه اروپا ۱۴۰ پروژه علمی مشترک داریم. حضور داشتن در پروژه‌های «سرن» و «سزامی» از سوی این وزارتخانه نیز دنبال شد.

وی در زمینه توسعه زیرساخت‌های آموزشی و پژوهشی دانشگاه‌ها اعلام کرد : تا کنون تعداد 131 آزمایشگاه مرکزی اماده فعالیت شد و در حدود 60 درصد از این تعداد تجهیز و تکمیل شده اند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   جزئیات روند نقل و انتقال اساتید دانشگاه ازاد
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.