کد خبر: 10180

تاریخ بروزرسانی : 1396/05/10

سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر تا 20 مرداد فعال شد

No votes yet. Please wait… دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی سال های گذشته شاغل به تحصیل در دانشگاه های تحت نظر وزارت علوم تا ۲۰ مرداد سال۹۶ برای ثبت نام در سامانه نقل و انتقال فرصت دارند. سامانه نقل و انتقال از روز شنبه ۲۴ تیرماه تا پایان روز جمعه ۲۰ مرداد ۹۶ به مدت […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی سال های گذشته شاغل به تحصیل در دانشگاه های تحت نظر وزارت علوم تا ۲۰ مرداد سال۹۶ برای ثبت نام در سامانه نقل و انتقال فرصت دارند.

سامانه نقل و انتقال از روز شنبه ۲۴ تیرماه تا پایان روز جمعه ۲۰ مرداد ۹۶ به مدت ۲۷ روز برای ثبت نام دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی سال های گذشته شاغل به تحصیل در دانشگاه های تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به استثناء دانشگاه جامع علمی و کاربردی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکتری حرفه ای (دامپزشکی) فعال شده است.

متقاضیان شاهد و ایثارگر قبل از تکمیل سامانه نقل و انتقال، فایل راهنما را به دقت مطالعه و تمام مراحل را به درستی انجام دهند.

متقاضیان باید تمام مراحل را تا انتها به پایان برسانند، سامانه در هر مرحله کدپیگیری به متقاضی می‌دهد این دلیل بر اتمام ثبت نام نبوده و داوطلب باید مراحل ثبت نام را تا انتها انجام دهد.

دانشجویان متقاضی می‌توانند از طریق آدرس Portal.saorg.ir در سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر ثبت نام کنند.

سامانه مشاوره تخصصی ازمون دکتریwww.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   شروع به کار مجدد 3 رشته محل کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ایلام
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.