کد خبر: 17624

تاریخ انتشار: 19 آبان ، 1396

سوالات مصاحبه تخصصی آزمون دکتری گروه فنی و مهندسی

Rating: 5.0. From 1 vote. Please wait… مصاحبه فرآیندی است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید تمام تخصص، مشخصات روحی،میزان اعتماد به نفس و خودتان را در یک کلام به مصاحبه کننده نشان دهید.مصاحبه‌ها عموماً دو به دو هستند، یعنی یک فرد سوال می‌پرسد و شخص دیگری پاسخ می‌دهد.در گروه فنی و مهندسی ، […]

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

مصاحبه فرآیندی است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید تمام تخصص، مشخصات روحی،میزان اعتماد به نفس و خودتان را در یک کلام به مصاحبه کننده نشان دهید.مصاحبه‌ها عموماً دو به دو هستند، یعنی یک فرد سوال می‌پرسد و شخص دیگری پاسخ می‌دهد.در گروه فنی و مهندسی ، شما بعنوان مصاحبه شونده باید بتوانید تخصص حرفه ای خود را به گونه ای در قالب فعالیت های علمی پژوهشی به استاد مصاحبه کننده نشان دهید(حتما 5 نکته مهم مصاحبه دکتری را مطالعه کنید)

طبق تجربیات موفق شدگان در مصاحبه تخصصی آزمون دکتری گروه فنی و مهندسی ، بعد از طی فرآیند معرفی و عنوان مشخصات خود در جلسه مصاحبه ، بایست تعیین نوع مصاحبه را شما در دست بگیرید.بدین صورت که مصاحبه غیرهدایتی را به مصاحبه ساختاریافته سوق دهید.این حرکت باید درجهت تخصص شما باشد تا بتوانید موفقیت را از آن خود کنید.برای موفقیت در مصاحبه آزمون دکتری 97 باید این نکته را در ذهن داشته باشید که اساتید برای خلاسلاح شما در جهت سرکوب اعتماد به نفس در روبروی شما حاضر شده اند.

نمونه سوالات مصاحبه تخصصی آزمون دکتری گروه فنی و مهندسی:

1-سوابق شغلی و حرفه ای را بیان کنید.

2-تخصص و تالیف تان را بیان کنید.

3-هدف اصلی ادامه تحصیل در مقطع دکتری چیست؟

4-چرا ما باید شما را به عنوان دانشجوی دکتری بپذیریم؟

به خاطر داشته باشید که داشتن انگیزه، کلید اصلی موفقیت در مصاحبه آزمون دکتری می باشد. صرفاً قبولی در مرحله اول این آزمون نمی تواند دلیل مناسبی برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری باشد.

حتماً بخوانید   برنامه ریزی برای دکتری 97 گروه علوم پایه

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.