کد خبر: 10916

تاریخ بروزرسانی : 1396/05/21

شرایط مصاحبه دکتری ۹۶ رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

طبق گزارش معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد : شرایط مصاحبه دکتری ۹۶ رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اعلام شد .

در این اطلاعیه اعلام شد که همه داوطلبان دارای شرایط مصاحبه، طبق اعلام نتایج اولیه این دوره می‌توانند مطابق جدول زمانی در تهران، برای شرکت در مصاحبه مراجعه نمایند. تاریخ و زمان دقیق مراجعه داوطلبان از طریق وب سایت واحد دانشگاهی محل انجام مصاحبه اعلام میگردد.

امسال نیز داوطلبان دعوت شده به مصاحبه باید در زمان مراجعه برای مصاحبه به واحد دانشگاهی فیش مبلغ ۷۰۰ هزار ریال را به حساب سیبا شماره ۰۱۰۵۶۴۵۰۲۰۰۰۳ نزد بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد همراه خود داشته باشند.

علاوه بر این اعلام شده است داوطلبانی که در بیش تر از یک رشته و گرایش و در یک یا چند استان دعوت به مصاحبه شده‌اند، باید مبلغ ۷۰۰ هزار ریال را برای هر رشته/گرایش/استان  به حساب فوق واریز و فیش مربوطه را در زمان حضور برای فرآیند مصاحبه ارائه نمایند.

مصاحبه آزمون دکترای تخصصی رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد توسط این دانشگاه در تاریخ ۱۸ مرداد برگزار میگردد. محل مصاحبه کلیه رشته‌های علوم پزشکی فقط در تهران است. آزمون مرحله دوم (مصاحبه) رشته‌های علوم پزشکی به صورت ساختارمند (شامل تسلط بر مقالات علمی متقاضی، جستجوی منابع علمی، ‌توانایی ارائه پیشنهاد برای ادامه تحقیقات و تسلط به زبان انگلیسی) برگزار میگردد.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه