کد خبر: 11231

تاریخ بروزرسانی : 1396/05/24

شرط سنی برای داوطلبان جذب هیات‌ علمی

Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

در جلسه هیأت عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد مشکلات موجود در مسیر تبدیل وضعیت کارشناسان ارشد موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی به هیأت علمی صحبت شد که بعد از بررسی نتیجه بر این شد که گزارش از وضعیت پرسنلی به همراه پرونده‌های متقاضیان جهت اقدام لازم به هیأت مرکزی جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارسال شود.

در این جلسه قرار شد شرط سنی داوطلبان در فراخوان جذب برای دارندگان مدرک ارشد ۳۰ سال و برای دارندگان مدرک دکترای تخصصی ۴۰ سال می باشد. در موارد خاص افرادی که مدرک دکتری دارند پرونده از طریق هیأت اجرایی و با مشورت هیأت ممیزه بررسی می شود.

علاوه بر این قرار شد دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در مدت 3 ماه پرونده‌های تبدیل وضعیت پیمانی به رسمی آزمایشی را تکمیل و به هیأت مرکزی جذب وزارتخانه متبوع ارسال کنند و این هیئت نیز 45 روز بعد پرونده را بررسی و نظر خود  را به دانشگاه مربوطه اعلام کنند. و اگر در زمان مشخص پاسخ ارسال نشد دانشگاه می‌تواند حکم رسمی آزمایشی متقاضی مربوطه را صادر نماید.

در انتهای جلسه تعدادی از اعضای هیأت‌های اجرایی جذب شدند کارگروه صلاحیت عمومی دانشگاه‌ تربيت دبير شهيد رجايي، دانشگاه‌ خوارزمی، دانشگاه‌ فرهنگیان، دانشگاه‌ امام باقر(ع)، دانشگاه‌ علوم پزشکی و خدمات درمانی سیستان و بلوچستان، دانشگاه‌ علوم پزشکی و خدمات درمانی بابل، دانشگاه‌ پیام نور، دانشگاه‌ رازي، دانشگاه علوم اسلامي رضوي، دانشگاه نیشابور و موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) صلاحیتشان تایید شد.
www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...
ارسال دیدگاه