کد خبر: 10800

تاریخ انتشار: 18 مرداد ، 1396

صلاحیت عمومی و علمی اساتید حق التدریس دانشگاه آزاد بررسی میگردد

No votes yet. Please wait… طبق اعلام مدیر کل امور هیأت علمی دانشگاه آزاد بخشنامه ای در حال تنظیم است که در این بخشنامه صلاحیت علمی و عمومی مدرسین حق‌التدریس این دانشگاه ساماندهی میگردد. اساتید حق‌التدریس باید از مرحله مصاحبه علمی و عملی بگذرند، به همین دلیل مصاحبه علمی در واحدهای جامع از سوی خود […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

طبق اعلام مدیر کل امور هیأت علمی دانشگاه آزاد بخشنامه ای در حال تنظیم است که در این بخشنامه صلاحیت علمی و عمومی مدرسین حق‌التدریس این دانشگاه ساماندهی میگردد.

اساتید حق‌التدریس باید از مرحله مصاحبه علمی و عملی بگذرند، به همین دلیل مصاحبه علمی در واحدهای جامع از سوی خود واحدها و در سایر واحدها در دبیرخانه هیات اجرایی مرکز استان انجام میگیرد.

با توجه به اينكه در برخی از واحدهاي آموزشي، عضو هيات علمي به تعداد كافي وجود ندارد و يا ساعت تدريس برخي از درس ها در حدي نيست كه براي تدريس آن احتياج به استخدام عضو جديد باشد، در این شرایط دانشگاهها مي‌توانند از بين اعضاي هيات علمي شاغل يا بازنشسته يا افراد غير عضو هيات علمي كه داراي مدارك تحصيلي دانشگاهي هستند  و يا افرادی كه در رشته‌هاي خاص صلاحيت و مهارت و تجربه داشته ولي مدارك تحصيلي دانشگاهي ندارند براي انجام امور آموزشي نظري يا عملي كمبود نيروي انساني مورد نياز را بعد از تامين اعتبار با پرداخت حق‌التدريس از ميان افراد دارای صلاحيت تامين کنند.

طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه ازاد طبق این بخشنامه افراد بعد از کسب کد شناسه تدریس از طریق کارگزینی به واحد حراست و گزینش برای تکمیل فرم‌های مربوطه و از طریق معاون اموزشی مرکز به استان ارجاع داده می‌شوند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   ظرفیت نامشخص دکترا ازاد 96
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.