کد خبر: 15886

تاریخ انتشار: 15 مهر ، 1396

ضرایب دکتری 97 گروه علوم پزشکی اعلام گردید

No votes yet. Please wait… به گزارش معاون پژوهشی phdphd، با توجه به تصمیمات گرفته شده در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مورد مواد آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی سال ۹۷، آزمون های کتبی به سبک G.R.E موضوعی (Graduate Record Examinations) برگزار خواهد شد. دبیرخانه های علوم پایه، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

به گزارش معاون پژوهشی phdphd، با توجه به تصمیمات گرفته شده در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مورد مواد آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی سال ۹۷، آزمون های کتبی به سبک G.R.E موضوعی (Graduate Record Examinations) برگزار خواهد شد.

دبیرخانه های علوم پایه، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سئوالات آزمون ها را بر این اساس اماده کرده اند که پس از تصویب در شورای سنجش و پذیرش دوره های تحصیلات تکمیلی به صورت رسمی اعلام می شود.

مواد امتحانی این آزمون شامل دروس تخصصی (برای رشته های مختلف با ضرایب معین) و درس استعداد تحصیلی شامل ۳۰ سئوال برای همه رشته ها با ضریب یک است.

آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی سال ۹۷ گروه علوم پزشکی به سبک «جی آر ای» برگزار می شود. ضرایب دروس امتحانی این آزمون از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

جهت دریافت ضرایب دروس امتحانی کلیک کنید.

www.phdphd

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری و ارشد دانشگاه آزاد
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.