کد خبر: 12580

تاریخ انتشار: 6 شهریور ، 1396

طراحی نرم افزار هوشمندسازی سرویس مدارس در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران

No votes yet. Please wait… پژوهشگران واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه علم و صنعت ایران نرم‌افزار هوشمندسازی سرویس مدارس(اسکب) را طراحی و اجرایی کردند. این طرح براساس گوشی‌های هوشمند طراحی شده و بدون نیاز به سخت افزارهای خاص بوده و دقت مکان‌یابی آن بالاتر از جی پی اس‌های مکان‌یابی است. با […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

پژوهشگران واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه علم و صنعت ایران نرم‌افزار هوشمندسازی سرویس مدارس(اسکب) را طراحی و اجرایی کردند.

این طرح براساس گوشی‌های هوشمند طراحی شده و بدون نیاز به سخت افزارهای خاص بوده و دقت مکان‌یابی آن بالاتر از جی پی اس‌های مکان‌یابی است.

با این طرح خانواده ها از امنیت و آسایش فرزندان خود مطمئن می شوند و از مزایای این طرح کاهش زمان انتظار دانش‌آموز و راننده، ارتباط لحظه‌ای والدین با راننده، مشاهده اطلاعات خودرو و راننده، اطلاع‌رسانی در مورد تغییر خودرو یا راننده، تسریع رسیدگی به تاخیرها، ثبت نظم یا بی‌نظمی راننده و دانش‌آموز می باشد.

این طرح مورد استقبال مدیران مدارس، پیمانکاران و مسئولان آموزش و پرورش قرار گرفته است. این طرح راه حلی کلی برای والدین، پیمانکار، راننده و مدرسه ارائه نموده که باعث بهبود سرعت، دقت و اطمینان سرویس حمل و نقل دانش‌آموزان شده و با استفاده از اطلاعات آماری جمع‌آوری شده، مدیران شهری می‌توانند برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای خدمات شهری و کنترل ترافیک داشته باشند.

این سرویس از طریق مدارس در اختیار والدین، پیمانکار و رانندگان قرار میگیرد و مدرسه با نرم‌افزار اختصاصی خود نظارت عالیه بر عملکرد سرویس خواهد داشت.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   پذیرش دانشجویان سوئدی در رشته های خاص دانشگاه های ایران
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.