کد خبر: 18242

تاریخ بروزرسانی : 1396/08/25

عدم امکان تدریس بدون کد مدرسی در دانشگاه علمی کاربردی

Rating: 5.0. From 3 votes.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

به گزارش معاون پژوهشی phdphd، رئیس دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی گفت: از ترم آینده مدرسان بدون کد مدرسی نمی‌توانند در این دانشگاه تدریس کنند.

محمدحسین امید رئیس دانشگاه علمی کاربردی (جهت کسب اطلاع از اطلاعیه پذیرش مدرس حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید) اعلام نمود: برای نخستین‌بار کد مدرسی را در چارچوب قانون هیات عالی جذب ارائه می‌دهیم. به طوری که ما به ۹ هزار مدرس نیاز داشتیم که بیش از ۴۵ هزار نفر متقاضی شدند بنابراین آزمون برگزار کردیم و از ۱۴ هزار نفر متقاضی تهران ۳ هزار نفر را انتخاب کردیم که این ۳ هزار نفر باید در مصاحبه‌ها شرکت کنند، ۳۰ هزار نفر هم از استان‌‌ها به صورت بدون آزمون پذیرفته شدند که برای پذیرش آنها کارگروه بررسی صلاحیت‌های علمی را تشکیل دادیم.

توجه:

روسا باید حداقل کد مدرسی داشته باشد یا هیات علمی دانشگاه باشند، باید فردی خوشنام بوده و در حوزه مهارتی فعالیت داشته باشند. همچنین باید دارای صلاحیت عمومی بوده و شرط سن را هم داشته باشد.

در حال حاضر کار پذیرش در ۱۰ استان به پایان رسیده ولی در تهران پایان کار برای ترم بهمن صورت می‌گیرد.

تمامی 50 هزار مدرس قبلی نیز بایستی کد مدرسی(جهت کسب اطلاع از اعضای هیئت علمی بدون کد شناسه تدریس حق تدریس ندارندکلیک کنید) داشته باشند در غیر اینصورت از تدریس ان ها جلوگیری خواهد شد، به طوری که دانشجو در سامانه تصویر استاد را می‌بیند و اگر این استاد سر کلاس حاضر نبود اطلاع می‌دهد که در این صورت تخلفات مراکز کاهش یابد.

تابه امروز تعدادی از متقاضیان تدریس مصاحبه خود را انجام دادند و بقیه در نوبت هستند که از طریق پیامک به آنها اطلاع‌رسانی می‌شود.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 3 votes.
Please wait...
ارسال دیدگاه