کد خبر: 23117

تاریخ بروزرسانی : 1396/11/03

فراخوان شرکت در نمایشگاه کار ایران

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

مقدمه:

امروزه کشورهای توسعه یافته بر ارتباط مستقیم کارجو و کارفرما، دانشگاه ها و بنگاه های کسب و کار تمرکز کرده و سعی در ایجاد ارتباط دو سویه بین این عوامل دارند.

رفع عواملی که مانع اشتغال کارجویان به ویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی می شود از یک سو و نبود بستری مناسب برای تقابل مستقیم کارفرمایان و کارجویان از سوی دیگر، مجموعه ای برخاسته از دانشگاه صنعتی شریف را بر آن داشت تا با برگزاری “نمایشگاه کار” فضای مناسبی را برای کارجویان و کارفرمایان فراهم کرده و با پاسخ گویی به این نیاز مهم در رشد و پویایی بازار کار و جامعه ی جوان کشور نقش داشته باشد.(جهت کسب اطلاع از ویژگی های یک رزومه کاری چیست؟ کلیک کنید)

نمایشگاه کار و کارگاه های تخصصی آن یک رویداد چندوجهی است که بازدیدکنندگان و بنگاه های حرفه ای شرکت کننده را در یک محیط پویا تشویق به ایجاد ارتباط حرفه ای جدید می کند.

این نمایشگاه با توجه به احاطه ای که بر روند جستجوی تمامی نوع موقعیت های شغلی (اعم از مشاغل تخصصی، خدمات کاریابی، توسعه حرفه ای، برنامه های آموزشی، آموزش های حرفه ای، مشاغل آزاد و خدمات کارآفرینی)، یک رویداد برجسته در زمینه ارتباط صنعت و دانشگاه می باشد.(برای کسب اطلاعات بیشتر درموردشرکت در نمایشگاه کار ایران کلیک کنید)

اهداف:

  • رویارویی مستقیم کارفرما و کارجو
  • تسهیل فرآیند جذب و استخدام نیروی کار
  • معرفی فرصت های شغلی موجود در بازار کار
  • جذب نیروهای مناسب با انتظارات و مهارت های مورد نیاز کارفرمایان
  • معرفی کارفرمایان و کارآفرینان موفق جامعه
  • آشنایی با انتظارات و مهارت های مورد نیاز کارفرمایان

 

محل برگزاری: تهران، گیشا، بوستان گفتگو

زمان برگزاری۳ الی ۵ اسفند   ۱۳۹۶

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
ارسال دیدگاه