کد خبر: 7390

تاریخ بروزرسانی : 1396/08/22

فراخوان پذیرش دکتری بدون ازمون دانشگاه صنعتی شاهرود

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

دانشگاه صنعتی شاهرود در نظر دارد در مقطع دکتری برای سال تحصیلی ۹۶ – ۹۷ اقدام به پذیرش دانشجو نماید.

 نحوه ثبت نام:

۱- ثبت نام بصورت اینترنتی است و داوطلبان برای ثبت نام باید از تاریخ ۱۳۹۶/۲/۱ به آدرس اینترنتی http://golestan.shahroodut.ac.ir مراجعه نموده و گزینه متقاضی شرکت در آزمون را انتخاب نمایند.

۲- داوطلبان باید تمامی مراحل برای ثبت نام اینترنتی در آزمون دکتری را انجام و گواهی پذیرش از سیستم دریافت کنند.

۳- هزینه ثبت نام مبلغ ۶۰۰/۰۰۰ ریال (ششصد هزار ریال) می باشد. مبلغ هزینه باید به حساب سیبا به شماره ۲۱۷۸۶۱۲۹۸۸۰۰۵ بانک ملی شعبه مرکزی شاهرود به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه صنعتی شاهرود واریز گردد.

۴- داوطلبان باید مدارک خود را با پست پیشتاز به آدرس: شاهرود- بلوار دانشگاه- دانشگاه صنعتی شاهرود- دبیرخانه مرکزی، دفتر استعدادهای درخشان- صندوق پستی: ۳۱۶- کدپستی: ۳۶۱۹۹۹۵۱۶۱ ارسال نمایند، به گونه ای که این مدارک حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۶/۲/۲۰ دریافت گردد.

مدارک مورد نیاز:

۱- تصویر کارت ملی (پشت و رو) و تصویر شناسنامه متقاضی.

۲- دو قطعه عکس ۴×۳ همانند و جدید از متقاضی با ذکر مشخصات در پشت آنها.

۳- تصویر گواهی دانش آموختگی در مقاطع کارشناسی (کلیه متقاضیان) و کارشناسی ارشد (ویژه فارغ التحصیلان) که معدل هر مقطع در آنها ذکر شده باشد.

۴- فرم تکمیل شده شماره ۱ همراه با کلیه ضمائم آن.

۵- فرم تکمیل شده شماره ۲

۶- تصویر ریزنمرات تایید شده و یا تایید نشده با امضاء داوطلب.

۷- ارسال تصویر وضعیت وظیفه عمومی داوطلبان مرد که لازم است به هنگام پذیرش در دانشگاه (قبولی قطعی و ثبت نام) یکی از شرایط مشروحه ذیل را دارا باشند.

۸- تصویر گواهی مربوط به احراز نمره زبان انگلیسی (دارای تاریخ اعتبار حداقل تا ۱۳۹۶/۰۴/۳۱) برای محاسبه امتیاز از مدرک زبان.

۹- اصل و فتوکپی رسید بانکی به مبلغ ۶۰۰/۰۰۰ (ششصد هزار ریال) به حساب سیبا به شماره ۲۱۷۸۶۱۲۹۸۸۰۰۵ بانک ملی شعبه مرکزی شاهرود به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه صنعتی شاهرود.

۱۰- مدارک لازم مبنی بر دارا بودن شرایط لازم برای استفاده از تسهیلات (شامل کپی کامل از مقالات و سایر مدارک و مستندات موردنیاز اشاره شده در شیوه ­نامه اجرائی پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز درمقطع دکتری).

۱۱- گواهی پذیرش ثبت نام اینترنتی (که توسط داوطلب از طریق سیستم گلستان دریافت شده است).

۱۲- توصیه نامه از حداقل دو نفر از اساتید دوران تحصیل دانشجو (ترجیحاً در مقطع کارشناسی ارشد).(اطلاعات تکمیلی در مورد توصیه نامه چیست؟کلیک کنید)

 www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه