کد خبر: 9866

تاریخ بروزرسانی : 1396/05/11

فراهم کردن شرایط تحصیل با تراز استاندارد در دانشگاه ازاد

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس مرکز هماهنگی امور استان‌های دانشگاه آزاد مجتبی علوی فاضل در جمع اعضای مرکزی ستاد اجرایی برگزاری مصاحبه های دکتری تخصصی دانشگاه آزاد خوزستان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی مولود انقلاب است و همه موظفیم برای اعتلا، توسعه و رشد این شجره طیبه از تمام ظرفیت‌های خود بهره گیریم.

 مجتبی علوی فاضل با قدردانی از دکتر ولایتی برای دفاع تمام قد از کیان دانشگاه در خصوص رشته محل های کارشناسی ارشد افزود: این دفاع باعث دلگرمی اعضای هیات علمی، کارکنان و سبب بازگشت اعتماد و آرامش دانشجویان و خانواده ها به این مجموعه معتبر علمی و آموزشی شده است.

فاضل تاکید کرد: معتقدیم تیم های مصاحبه دانشگاه آزاد که از میان بهترین اساتید دانشگاه انتخاب شده اند، زمینه حضور نخبگان را در این دانشگاه فراهم خواهد آورد.

وی از اهداف راهبردی دانشگاه آزاد تکریم داوطلبان و فراهم سازی شرایط برای ادامه تحصیل با کیفیت بالا را اعلام کرد و گفت: ما مکلفیم شرایط تحصیل با معیار و تراز استاندارد را برای تمامی علاقه مندان تحصیلات تکمیلی براساس آموزه های اسلام و انقلاب، منویات مقام معظم رهبری و نقشه جامع علمی کشور در این دانشگاه فراهم آوریم.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه