کد خبر: 23017

تاریخ بروزرسانی : 1396/11/04

فیلم آموزشی آمادگی آزمونEPT

Rating: 4.7. From 6 votes.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

16

فیلم آموزشی آمادگی آزمون EPT

با توجه به درخواست های داوطلبان آزمون ept مبنی بر ارائه فیلم های آموزشی آمادگی آزمون EPT بر آن شدیم تا با کوشش مربیان خود مجموعه فیلم هایی را آماده کرده و در قالب دو حلقه DVD در اختیار داوطلبان قرار بدهیم.

پر واضح است که بسیاری از داوطلبان فرصت شرکت در کلاس های آمادگی آزمونept را ندارند،این مجموعه به شما امکان یادگیری و آمادگی در آزمون ای پی تی را تحت هر شرایطی می دهد.

با خرید این مجموعه در ساعات خود صرفه جویی خواهید کرد و همچنین داوطلبینی که در شهرستان ها حضور دارند و شرایط شرکت در کلاس های آمادگی آزمون ای پی تی در تهران را ندارند می توانند از این مجموعه فیلم های آموزشی آزمون EPT استفاده کنند.

 

                                                       جهت دریافت پکیج کلیک فرمائید…

 

نکته ی بسیار مهم در استفاده از پکیج فیلم آمادگی آزمون EPT:

نکته ی اول: شما می دانید که شرکت در کلاس های حضوری هزینه ای به مراتب بیشتر از هزینه ی این پکیج دارد با این تفاوت که در کلاس حضوری بحث های حاشیه ای مانع از استفاده صد درصدی از مباحث کلاس می شود، ولی با فیلم های آمادگی آزمون EPT شما هر چند بار که بخواهید می توانید فیلم را مشاهده کنید تا تسلط کامل پیدا کنید .

نکته ی دوم:در آزمون ای پی تی تحلیل آزمون های گذشته تا حد زیادی به شما کمک می کند و از همه مهمتر اینکه در هر آزمون حداقل سه درک مطلب وجود دارد که بعضاً متن درک مطلب های آزمون EPTهیچ ارتباطی با رشته ی تحصیلی شما ندارد.

در چنین مواقعی فقط استفاده از تکنیک های تست زنی درک مطلب به کار شما می آید که این تکنیک ها در تحلیل آزمون های گذشته به طور کامل درس داده می شود .

 

                                                       جهت دریافت پکیج کلیک فرمائید…

 

فیلم های آموزشی آزمون EPT شامل 12 ساعت آموزش در بخش های مختلف آزمون ept می باشند که عبارتند از:

  1. فیلم آموزش نکات گرامری آزمونept  در 4 ساعت
  2. لغات و نکات مربوط به  آزمون ept در 5 ساعت
  3. فیلم آمادگی پاسخگویی به درک مطلب ویژه آزمون ept در 2 ساعت به همراه مهارت های تست زنی آزمون ای پی تی
  4.  فیلم تحلیل آزمون های ept دوره های گذشته حداقل 10 دوره گذشته ( هر دوره 2 ساعت و بیست دقیقهچیزی حدود 1400 دقیقه)
  5.  یک عدد کتاب آمادگی آزمون EPT متناسب با فیلم های آموزشی مزبور ( این کتاب به تنهایی به قیمت 30.000 تومان در بازار فروخته می شود )
  6. یک کتاب با عنوان جادوی گرامر (در این کتاب نکات پر تکرار گرامری که در آزمون های قبل تکرار شده اند به همراه نمونه تست های مربوطه آورده شده است پیشنهاد می کنیم  این کتاب را شب آزمون مطالعه کنید)

 

                                                      جهت دریافت پکیج کلیک فرمائید…

 

 

 

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 4.7. From 6 votes.
Please wait...
ارسال دیدگاه