کد خبر: 18297

تاریخ بروزرسانی : 1396/08/23

لزوم ارتقای هیأت علمی دانشکده‌های دندانپزشکی دانشگاه آزاد

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بر توسعه آموزش و ارتقای هیأت علمی دانشکده‌های دندانپزشکی (جهت اطلاع از آمار تعداد اعضای هیأت علمی در دانشگاه آزاد اسلامی کلیک کنید) این دانشگاه در سراسر کشور تأکید کرد.

به گزارش معاون پژوهشی phdphd، دکتر محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ، در هفتمین کنگره دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، بر توسعه آموزش و ارتقای هیات علمی دانشکده‌های دندانپزشکی سراسر کشور و نیز حمایت و همکاری دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برای پیشرفت و ارتقای سایر دانشکده‌های دندانپزشکی تاکید کرد.

او دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد تهران را یکی از مفاخر دانشگاه آزاد با سابقه‌ای ۳۰ ساله عنوان کرد و گفت: دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران دارای بیش از ۱۴۰هیات علمی است و حجم زیادی فارغ‌التحصیل تخصصی را به خود اختصاص داده است و این جای افتخار برای دانشگاه آزاد است.

دکتر محسن نفر بر تداوم ارتقای سطح آموزش و تربیت دانشجویان و ارتقای علمی دانشکده دندانپزشکی تاکید کرد و خواستار حمایت و همیاری این دانشکده در توسعه سایر دندانپزشکی‌های کشور شد.

وی ادامه داد: از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران(برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد صدور کد تدریس برای اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد کلیک کنید) انتظار می‌رود با پشتوانه اعضای هیات علمی پیشرو، باعث و بانی ارتقای سایر دانشکده‌های دندانپزشکی باشد و به عنوان مادر برای ساماندهی به سایر دانشکده‌ها اقدام کند.

معاون علوم پزشکی فارغ‌التحصیلان این دانشکده را پتانسیل مناسبی برای تامین اعضای هیات علمی سایر دانشکده‌های دندانپزشکی دانست.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
ارسال دیدگاه