کد خبر: 11053

تاریخ بروزرسانی : 1396/05/23

لزوم ترکیب تدبیر و خلاقیت

No votes yet. Please wait…     به لیست اقلام وارداتی نگاه بیندازید . این لیست‌ها را معمولا رقبای سیاسی منتشر می‌کنند و جدا از دغدغه‌مندی‌های رایج، قصد و غرضی جز منکوب‌کردن حریف ندارند، اما اگر واقع‌بینانه و به دور از مجادلات سیاسی نگاهشان شود ، خواهیم دید  که این‌ها جزو ملزومات و نیازهایی هستند […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

 

به لیست اقلام وارداتی نگاه بیندازید . این لیست‌ها را معمولا رقبای سیاسی منتشر می‌کنند و جدا از دغدغه‌مندی‌های رایج، قصد و غرضی جز منکوب‌کردن حریف ندارند، اما اگر واقع‌بینانه و به دور از مجادلات سیاسی نگاهشان شود ، خواهیم دید  که این‌ها جزو ملزومات و نیازهایی هستند که چون در داخل کسی برایشان فکری نکرده یا کرده اما نتوانسته نیاز داخل را با قیمت و کیفیت مناسب و به‌صرفه تامین کند، لذا دولت وارداتش را مجاز شمرده. 
درباره توسعه و پیشرفت متوازن، سال‌هاست که استادان و کارشناسان مقاله نوشته‌ و ضرورتش را یادآور شده‌اند. توسعه ناهماهنگ مثل پیکره‌ای که بعضی اندامش بسیار قوی و عالی است، اما در عین حال بعضی اندامش رشد نیافته و ضعیف و ناتوان مانده‌اند. مشهور است «رودن»، مجسمه‌ساز فوق‌العاده فرانسوی شهرت جهانی دارد – روزی پیکره‌ای تراشید که بسیار زیبا و متحیرکننده است . دست‌های این مجسمه را چنان خوب و دقیق و زیبا تراشیده بود که گویی در رگ‌هایش خون حیات جاری بود.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   ابلاغ آیین نامه آموزش ترکیبی در مقاطع تحصیلی رشته های علوم پزشکی
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.