کد خبر: 10380

تاریخ بروزرسانی : 1396/06/08

معرفی دانشگاه MMU مالزی

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

نام این دانشگاه دانشگاه ام ام یو مالزی میباشد ( multi media university ) که همه این دانشگاه را به نام مختصر (MMU ) میشناسند. این دانشگاه  در سال 1996 تاسیس و با  هدف ایجاد فرصت و زمینه ی لازم برای تحصیلات تکمیلی در رشته های چند رسانه ای و فناوری اطلاعات که یکی از بهترین دانشگاه های خصوصی مالزی است ،تاسیس شد.این دانشگاه در واقع زیر نظر شرکت مخابرات مالزی می باشد.  و در حال حاضر بجز مالزی شاید دانشجویان 70  کشور دیگر در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

این دانشگاه دارای 2 شعبه میباشد، شعبه مرکزی این دانشگاه در شهر سایبرجایا در جنوب شهر کوالالامپور، که تقریبا نیم ساعت با کوالالامپور فاصله دارد و یکی از زیباترین شهرهای مالزی میباشد.
 شعبه دوم این دانشگاه در شهر ملاکا که در بخش جنوب غربی شهر کوالالامپور قرار داره و تقریبا 2 ساعت به کوالالامپور فاصله دارد که یکی از تاریخی ترین شهرهای مالزی میباشد.
این دانشگاه در کلیه مقاطع تحصیلی از پیش دانشگاهی تا دکترا دانشجو میپذیرد شرایط اخذ پذیرش به شرح زیر است:

شرایط اخذ پذیرش در مقطع لیسانس در دانشگاه MMU

برای ورود به مقطع لیسانس در این دانشگاه داشتن دیپلم و پیش دانشگاهی با حداقل نمره 13 مورد نیاز میباشد، کسانی که پیش دانشگاهی ندارند میتوانند دوره یکساله پیش دانشگاهی را در دانشگاه بگذرانند، یعنی پذیرشی که برایشان گرفته میشود شامل دوره پیش دانشگاهی هم هست و کسانی که پیش دانشگاهی دارند مستقیم وارد دوره لیسانس میشوند.

شرایط اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه  MMU

برای ورود به مقطع فوق لیسانس در این دانشگاه، داشتن مدرک لیسانس با حداقل معدل 13.75 مورد نیاز میباشد، کسانی که مدرک کاردانی دارند معمولا معدل کاردانی و کارشناسی مورد ارزیابی قرار میگیرد ولی روی معدل دوره کارشناسی حساسیت بیشتری به خرج میدهند.

شرایط اخذ پذیرش در مقطع دکترا در دانشگاه  MMU

برای ورود به مقطع دکترا در این دانشگاه، داشتن مدرک لیسانس و فوق لیسانس با حداقل معدل 15 مورد نیاز میباشد، در صورتی که معدل دوره فوق لیسانس بالاتر باشد و معدل دوره لیسانس پائینتر از 15 باشد مشکلی ایجاد نمیکند، چون بیشتر روی معدل دوره فوق لیسانس ارزیابی ها صورت میگیرد.

آدرس دانشگاه به زبان انگلیسی :

Multimedia University (Cyberjaya Campus), Jalan Multimedia, 63100 Cyberjaya, Selangor, Malaysia

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه