کد خبر: 10820

تاریخ بروزرسانی : 1396/05/18

نام نویسی مرحله دوم وام ویژه دکتری

Rating: 5.0. From 1 vote. Please wait… مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد : مرحله دوم ثبت نام وام ویژه دکتری از مهر سال 96 اغاز خواهد شد. ثبت نام وام ویژه دکتری از 13 خرداد تا 25 تیر ماه انجام شد.بیش از ۱۲ میلیارد تومان وام ویژه دکتری به بیش از […]

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد : مرحله دوم ثبت نام وام ویژه دکتری از مهر سال 96 اغاز خواهد شد.

ثبت نام وام ویژه دکتری از 13 خرداد تا 25 تیر ماه انجام شد.بیش از ۱۲ میلیارد تومان وام ویژه دکتری به بیش از ۷۰۰۰ دانشجو تعلق گرفته است و مرحله دوم نام نویسی از مهر ماه امسال اغاز خواهد شد.

ایشان افزود : جمعا تعداد ۱۵ هزار و ۵۰۰ نفر در مرحله اول ثبت نام کردند که تعداد ۵۶۰۰ نفر از دانشجویان دکتری مبلغ ۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان وام تحصیلی از طریق صندوق رفاه دانشجویان دریافت کردند. 

مبلغ این وام در سال 93 سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بود که امسال این مبلغ به ۱۱۰ میلیارد تومان افزایش پیدا کرد. و شرایطی در صندوق رفاه دانشجویان قرار داده شده که طبق آن به کلیه متقاضیان وام تعلق می‌گیرد، بنابراین جای نگرانی از سوی دانشجویان دکتری وجود ندارد

علاوه بر این وام ثبت نام وام ضروری ویژه دکتری از اول مرداد ۹۶ آغاز شده و تا ۱۵ مرداد ۹۶ ادامه داشت. این وام فقط به دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه ها دولتی پرداخت شده و مبلغ وام ضروری ویژه دکتری ۳۰۰۰۰۰۰۰ ریال (سه میلیون تومان) است و دانشجویان دکتری دارای شرایط فقط یکبار در طول سال می توانند از آن بهره مند شوند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
حتماً بخوانید   آمار ثبت نام در دوره های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.