کد خبر: 10702

تاریخ بروزرسانی : 1396/05/17

نتایج دکتری ۹۶ دانشگاه ادیان و مذاهب در شهریورماه

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

اسامی پذیرفته‌شدگان دکتری سال ۱۳۹۶ دانشگاه ادیان و مذاهب در شهریورماه سال جاری از سوی سازمان سنجش منتشر انتشار خواهد یافت

به گزارش از معاون پژوهشی phdphd، به نقل از روابط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب، معاونت آموزش دانشگاه ادیان و مذاهب با صدور اطلاعیه‌ای زمان و نحوه اعلام نتایج مصاحبه‌های دکتری را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

پس از برگزاری مرحله مصاحبه آزمون ورودی دوره‌ دکتری تخصصی در دانشگاه ادیان و مذاهب داوطلبینی که در این مرحله از آزمون‌ها شرکت نموده‌اند باید اقدام‌های را در زمان مشخص انجام دهند.

  1. داوطلبان آزمون دکتری تخصصی معرفی‌شده از سازمان سنجش آموزش کشور که در مرحله دوم (مصاحبه) شرکت کرده اند دقت داشته باشند که نتایج مصاحبه بر اساس شیوه‌نامه ابلاغ شده از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شده است و سازمان مذکور نیز این نتایج را از طریق سایت خود در ابتدای شهریورماه سال اطلاع‌رسانی خواهد نمود.
  2. داوطلبان آزمون دکتری تخصصی شرکت‌کننده در آزمون ویژه طلاب دانشگاه ادیان و مذاهب که در مرحله دوم (مصاحبه) شرکت نموده‌اند در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ با مراجعه به سامانه پذیرش دانشجو از نتیجه نهایی آزمون اطلاع حاصل نمایند و آن دسته از داوطلبان که نتیجه قبولی نهایی برای ایشان ثبت شده است با مراجعه به سامانه جامع آموزش اقدام به ثبت‌نام نمایند.

تذکر : کلیه داوطلبانی که نتیجه قبولی در آزمون‌های ورودی دانشگاه ادیان و مذاهب قبول شده‌اند باید با مراجعه به سایت دانشگاه ادیان و مذاهب ضمن اطلاع از شرایط و زمان‌بندی ثبت‌نام در این دانشگاه مراحل ثبت‌نام خود را با مراجعه به سامانه جامع آموزش تکمیل نمایند. این داوطلبان توجه داشته شروع کلاس‌های درسی در دانشگاه از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ خواهد بود.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه