کد خبر: 11362

تاریخ انتشار: 24 مرداد ، 1396

نتایج پذیرش استعداد درخشان دکتری دانشگاه صنعتی سهند

No votes yet. Please wait… به گزارش معاون پژوهشی phdphd، کلیه پرونده های واصله داوطلبان بدون آزمون دانشگاه صنعتی سهند مطابق آیین نامه های مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و اصلاحیه های آن توسط دفتر استعدادهای درخشان و اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته و به تایید شورای تحصیلات تکمیلی این دانشگاه رسیده […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

به گزارش معاون پژوهشی phdphd، کلیه پرونده های واصله داوطلبان بدون آزمون دانشگاه صنعتی سهند مطابق آیین نامه های مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و اصلاحیه های آن توسط دفتر استعدادهای درخشان و اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته و به تایید شورای تحصیلات تکمیلی این دانشگاه رسیده است. فهرست اسامی افراد حائز شرایط جهت ادامه تحصیل در دانشگاه صنعتی سهند به شرح اطلاعیه های پیوست اعلام می گردد.
اسامی داوطلبان دارای شرایط در پرتال سازمان سنجش درج خواهد شد و امکان لغو قبولی پس از درج در این پورتال وجود ندارد، لذا چنانچه هرکدام از متقاضیان تمایل به ادامه تحصیل از طریق سهمیه استعدادهای درخشان در دانشگاه صنعتی سهند را نداشته و یا در سایر دانشگاهها پذیرفته شده اند، لازم است حداکثر تا مورخ ۱۵ شهریور۱۳۹۶ انصراف خود را به صورت مکتوب به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه صنعتی سهند ارائه نمایند.

www.phdphd.org

 

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   تسهیل استخدام معلولین در هیات علمی دانشگاه‌ها
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.