کد خبر: 12610

تاریخ انتشار: 7 شهریور ، 1396

نحوه برگزاری دوره های پژوهش محور دانشگاه آزاد تعیین شد

No votes yet. Please wait… معاون آموزشی دانشگاه آزاد اعلام کرد : نحوه برگزاری دوره‌های پژوهش‌محور در هفته جاری تعیین میشود. نحوه ارزیابی درس ها، برگزاری آزمون جامع و نوع دفاع از رساله دانشجویان دوره دکتری در این شیوه نامه جدید تعیین می گردد. در این هفته شیوه نامه جدید دکتری به واحدها ابلاغ میگردد تا نحوه […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اعلام کرد : نحوه برگزاری دوره‌های پژوهش‌محور در هفته جاری تعیین میشود. نحوه ارزیابی درس ها، برگزاری آزمون جامع و نوع دفاع از رساله دانشجویان دوره دکتری در این شیوه نامه جدید تعیین می گردد.

در این هفته شیوه نامه جدید دکتری به واحدها ابلاغ میگردد تا نحوه برگزاری دوره های پژوهش محور مشخص شود. در همایش معاونان دانشگاه آزاد کل کشور مصوبات جدید به آنها در جهت اجرای کامل شان ابلاغ می شود.

دکتری تخصصی پژوهش محور مدرک تحصیلی دکتری تخصصی پژوهشی اعطا میکند و هدف ان تربیت افرادی نواور خلاق و کارافرین در زمینه های مختلف علوم و فناوری برای رفع نیازهای کشور می باشد.

واحدهای دوره دکتری تخصصی پژوهش محور هر رشته 36 واحد که 28 تا 33 واحد مربوط به طرح پژوهشی و 3 تا 8 واحد مربوط به واحدهای درسی آموزشی است.

مدرک دکتری پژوهش محور مانند اموزش محور معتبر است و دانش آموختگان در این دوره از مزایای استخدامی از جمله عضویت در هیأت علمی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی با رعایت سایر مقررات بهره مند میگردند.

مدت زمان تحصیل دکتری تخصصی پژوهش محور حداقل 3 سال و حداکثر چهار و نیم نیمسال است. کلیه متقاضیانی که دارای حداقل معدل کارشناسی ارشد 18 در رشته های علوم انسانی و 17 در رشته های غیرعلوم انسانی هستند مجاز به ثبت نام و شرکت در مراحل بررسی و پذیرش دوره دکتری پژوهش محور می باشند.

www.phdphd.org

 

 

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   شروع ثبت نام قبول شدگان دکتری پیام نور 96
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.