کد خبر: 11577

تاریخ انتشار: 28 مرداد ، 1396

هفتمین کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری و چهاردهمین کنفرانس بین المللی آسیالیکس

No votes yet. Please wait…         هفتمین کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری و چهاردهمین کنفرانس بین المللی آسیالیکس در تاریخ ۷ شهریور ۱۳۹۶ تا ۹ شهریور ۱۳۹۶ توسط انجمن مدیریت فناوری ایران و تحت حمایتسیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

 

 

 

هفتمین کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری و چهاردهمین کنفرانس بین المللی آسیالیکس در تاریخ ۷ شهریور ۱۳۹۶ تا ۹ شهریور ۱۳۹۶ توسط انجمن مدیریت فناوری ایران و تحت حمایتسیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد.
کنفرانس سالانه IRAMOT بزرگترین جمع آوری نمایندگان برجسته از صنعت، دانشگاهی و سیاست گذاران در زمینه مدیریت نوآوری و فناوری در خاورمیانه است که بیش از 700 شرکت کننده را گرد هم می آورد. این کنفرانس یک پلت فرم پیشرو برای تبادل اطلاعات، فرصت های شبکه و توسعه کسب و کار جدید است.
این کنفرانس به منظور ایجاد همکاری علمی و فناوری میان محققان و کارشناسان ملی و بین المللی و همچنین معرفی بهترین شیوه های ملی و بین المللی در این زمینه، فراهم می کند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   طول دوره دکترا چند ترم است؟
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.