کد خبر: 15367

تاریخ انتشار: 4 مهر ، 1396

پذیرش غیرمجاز دانشجوی دکتری در دانشگاه ارومیه

No votes yet. Please wait… معاون آموزشی وزارت علوم اعلام کرد : دانشگاه ارومیه اقدام به پذیرش غیرمجاز دانشجوی دکتری نموده است البته در این دانشگاه برای پذیرش دانشجوی دکتری اشتباهی صورت گرفته که با همکاری سازمان سنجش و مدیریت این دانشگاه این مسئله در حال بررسی است. ایشان ادامه داد : این موضوع به […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

معاون آموزشی وزارت علوم اعلام کرد : دانشگاه ارومیه اقدام به پذیرش غیرمجاز دانشجوی دکتری نموده است البته در این دانشگاه برای پذیرش دانشجوی دکتری اشتباهی صورت گرفته که با همکاری سازمان سنجش و مدیریت این دانشگاه این مسئله در حال بررسی است.

ایشان ادامه داد : این موضوع به صورت جدی در حال پیگیری است البته تصور این است که با هماهنگی یک اشتباه درون دانشگاه رخ داده است که با همکاری سازمان سنجش و مدیریت دانشگاه این موضوع حل میگردد.

وی همچنین توضیح داد : تخلفی صورت نگرفته و اشتباهی رخ داده که با پیگیری‌های وزارت علوم،‌ سازمان سنجش و دانشگاه ارومیه به زودی حل خواهد شد.

بعد از برگزار شدن مصاحبه و ارزیابی صلاحیت علمی داوطلبان دوره دکترا در دانشگاه ارومیه، این دانشگاه ظرفیت 409 دانشجوی دکترا را داشت، اما فقط 255 نفر صلاحیت و استانداردهای لازم این دانشگاه را داشتند و طبق قوانین، باید 154 صندلی این دانشگاه در سال تحصیلی جدید خالی می‌ماند، در حالی که در کمال تعجب، لیست 409 نفر به عنوان قبول شدگان دوره دکترا در این دانشگاه در سال 96 معرفی شدند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   اینفوگرافیک تحلیل آماری کنکور دکتری سالهای 94-95-96
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.