کد خبر: 10171

تاریخ انتشار: 10 مرداد ، 1396

پرداخت وام ویژه دکتری به 10 هزار دانشجوی دکتری

No votes yet. Please wait… رئیس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد : طی صحبت های انجام شده بین صندوق رفاه دانشجویان و ریاست کمیسیون دائمی قرار بر این شد که مدت زمان پرداخت وام تحصیلی ویژه دکترا از 9 به 12 ماه افزایش پیدا کرده است. طبق این تصمیم گیری وام در 3 ماهه تابستان […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

رئیس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد : طی صحبت های انجام شده بین صندوق رفاه دانشجویان و ریاست کمیسیون دائمی قرار بر این شد که مدت زمان پرداخت وام تحصیلی ویژه دکترا از 9 به 12 ماه افزایش پیدا کرده است.

طبق این تصمیم گیری وام در 3 ماهه تابستان نیز به دانشجویان متقاضی وام پرداخت می شود که مبلغ ان شش میلیون ریال می باشد که هر 3 ماه یک بار به دانشجویان متقاضی وام پرداخت می شود.

ایشان ادامه داد : برای ایجاد شرایط مناسب و اسان برای دانشجویان تعدادی از دانشجویانی که برای فصل بهار سال جاری ثبت نام کرده اند برای دریافت وام تحصیلی ویژه دکتری در فصل تابستان نیازی به مراجعه به دانشگاه و ثبت نام را ندارند و تا پایان مرداد 96 وام آنان به صورت خودکار پرداخت می‌شود.

البته دانشجویانی که در 3 ماه اول 96 موفق به ثبت نام نشده اند باید برای دریافت وام تابستان ثبت نام انجام دهند.

وی افزود : این وام به مبلغ 700 هزار تومان با همکاری بانک توسعه تعاون پرداخت می شود و بخش بیشتر ان پرداخت یا در حال پرداخت است.

با صحبت های انجام شده بین صندوق رفاه دانشجویان و مدیرعامل بانک برای تسهیل شرایط برای دانشجویان دکتری تسهیلات 6 ماهه اول سال به صورت یکجا و به مبلغ 4200000 تومان پرداخت یا در حال پرداخت می باشد.

با درایت صندوق رفاه دانشجویان و مذاکراتی که با نمایندگان دانشجویان دکتری در چند جلسه برگزار شد اقدامات مناسبی صورت گرفت و قرار شد این مذاکرات ادامه دار بوده و متناسب با نیاز واقعی دانشجویان تصمیمات مفید در سایر موارد مناسب با توان و رسالت صندوق بعمل آید.

سامانه مشاوره تخصصی آزمون دکتری www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   امروز آخرین مهلت ویرایش سهمیه ایثارگران در کنکور ارشد پزشکی
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.