کد خبر: 10668

تاریخ بروزرسانی : 1396/05/17

پرداخت 100 درصدی وام به دانشجویان دانشگاه رازی و صنعتی کرمانشاه

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

معاون دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در جلسه ای اعلام کرد : با کمک و حمایت خاص صندوق رفاه دانشجویان تقاضای وام های ویژه دکتری، تحصیلی و شهریه به صورت 100% مورد پرداخت قرار گرفته است.

این دانشگاه هم اکنون بیش از 13 هزار دانشجو دارد و با توجه به درصد بالای دانشجویان محروم و تحت پوشش نهادهای حمایتی در این دانشگاه طبق صحبت های صورت گرفته و عنایت ویژه رئیس محترم صندوق به این دانشگاه طی 2 مرحله اعتبار اختصاص یافت که در نتیجه ان توانستیم تمام تقاضاهای وام را پرداخت کنیم.

هیچ دانشجویی بعد از ثبت تقاضا از دریافت وام محروم  نشده است زیرا این وام جزء وام های پرمخاطب است و اگر فردی وام دریافت نکرده است یا به خاطر عدم ثبت نام یا عدم اعلام تقاضای دانشجو در خصوص وام بوده است .

ایشان ضمن تشکر از صندوق رفاه اعلام کرد این وام از منابع خود صندوق پرداخت شده است زیرا تخصیصی دراین مورد به صندوق رفاه دانشجویان تعلق نگرفته بود.

در حال حاضر هدف این دانشگاه کیفیت بخشیدن به شرایط زندگی دانشجویان است که در این حوزه توسعه و تجهیز خوابگاه ها و رفع نیازهای دانشجویان در اولویت کار قرار دارد. که البته 100 درصد درخواست وام دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه نیز اجابت شده است

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه