کد خبر: 17465

تاریخ بروزرسانی : 1396/08/14

چرا برنامه ریزی کنکور دکتری مهم است؟

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

برنامه ریزی کنکور دکتری

برنامه ریزی کنکور دکتری از اهمیت بالایی در قبولی آزمون دکتری برخوردار است.یکی از دلایلی که باعث اجرا نشدن برنامه درسی آزمون دکتری می شود این است که این برنامه ریزی بر اساس ساعت و روز در نظر گرفته میشود.(برای اطلاعات بیشتر برنامه ریزی در کنکور دکتری کلیک کنید)

به دلیل بروز مشکلات در طی روز بهتر است برای برنامه ریزی کنکور دکتری از برنامه هفتگی استفاده نمود. برنامه ریزی هفتگی یکی از بهترین نوع برنامه ریزی کنکور دکتری است زیرا در این برنامه ریزی میتوانیم نقاط ضعف و قوت خود را در روز های بعد جبران کنیم.(برای جزئیات بیشتر در این بخش بهترین برنامه ریزی برای مطالعه آزمون دکتری کلیک کنید)

با این نوع برنامه ریزی متوجه میشوید برای چه دروسی نیاز به مطالعه بیشتر دارید و چه دروسی را باید کمتر مطالعه کنید.زمان مطالعه در برنامه ریزی کنکور دکتری با توجه به شرایط کاری و زندگی شما باید تنظیم شود زیرا شما بهترین شخص برای انجام برنامه ریزی کنکور دکتری هستید.

اما نکته مهمی که باید به ان توجه کنید این است که زمان مطالعه را به صورت تدریجی افزایش دهید به شرط حفظ بازدهی شما. یعنی اگر افزایش زمان مطالعه آزمون دکتری طوری باشد که بازدهی شما را کاهش دهد بهتر است بعد از آن دیگر افزایش زمان مطالعه برای آزمون دکتری نداشته باشید.

برنامه ریزی کنکور دکتری به شما کمک میکند دروس را به طور متعادل مطالعه کنید و با توجه به ضعف و قوت خود در دروس ساعت مطالعه را برای دکتری تنظیم کنید.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
ارسال دیدگاه