کد خبر: 18037

تاریخ انتشار: 21 آبان ، 1396

چرا در آزمون دکتری شرکت می کنیم ؟

No votes yet. Please wait… آزمون دکتری یک از سخت ترین آزمون ها در کشور می باشد . این دوره بالاترین مدرک علم آموزی را به متقاضیان دکتری ارائه می نماید. دلایل مختلفی برای شرکت در آزمون دکتری میان داوطلبان وجود دارد . سه دلیل مهم برای شرکت در آزمون دکتری ارتقاء شغلی و درآمد […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

آزمون دکتری یک از سخت ترین آزمون ها در کشور می باشد . این دوره بالاترین مدرک علم آموزی را به متقاضیان دکتری ارائه می نماید.

دلایل مختلفی برای شرکت در آزمون دکتری میان داوطلبان وجود دارد . سه دلیل مهم برای شرکت در آزمون دکتری

  • ارتقاء شغلی و درآمد

  • جایگاه اجتماعی

  • علاقه‌های علمی

میباشد . داوطلبان آزمون دکتری هر کدام با توجه به این دلایل در آزمون دکتری شرکت میکنند.

ارتقا شغلی و درامد یکی از دغدغه های اصلی فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد می باشد . این دسته از داوطلبان برای به دست آوردن شغلی بهتر و یا ارتقا شغل فعلی خود در آزمون دکتری شرکت میکنند تا بتوانند با اخذ مدرک دکتری پله های ترقی خود را به سرعت طی نمایند.

اما برخی از داوطلبان آزمون دکتری به دلیل داشتن جایگاه اجتماعی بالاتر در دکتری شرکت میکنند . در واقع داشتن مدرک دکتری کلاس اجتماعی برای این قسم از داوطلبان می باشد.

در این بین تعدادی از داوطلبان آزمون دکتری دلیل شرکت در دکتری را کسب مراتب علمی بالاتر می دانند یعنی درجه علمی و دانش فردی بالاتر از ارتقا شغلی و جایگاه اجتماعی برای آنها قرار دارد.(برای دریافت دانلودهای رایگان آزمون دکترا کلیک کنید)

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعلام‌ اسامي‌ دکتری
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.