کد خبر: 16985

تاریخ بروزرسانی : 1396/08/08

چگونگی ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه سراسری و آزاد اسلامی97-98

Rating: 4.0. From 2 votes.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

 

به نقل از معاون آموزشی سازمان سنجش کشور ، زمان ثبت نام کنکور دکترای 1397 دانشگاه های سراسری و آزاد اسلامی از اوایل آذر ماه 96 آغاز خواهد شد. ابتدا داوطلبان عزیز بایست نسبت به دانلود دفترچه ثبت نام کنکور دکترای 1397 اقدام کنند. تمام مدارک و اطلاعات مورد نیاز را آماده کرده و تصمیم قطعی خود را برای انتخاب رشته – گرایش امتحانی خود بگیرند چرا که پس از ثبت نام قطعی هرگز تغییری اعمال نخواهد شد.

به گفته ی اقای دکتر توکلی ، داوطلبان در زمان باقیمانده تا آزمون دکتری بایست بصورت موازی هم دروس امتحانی مطالعه شود و هم حتما نسبت به تقویت رزومه علمی پژوهشی (حتما نحوه رزومه نویسی حرفه ای را ملاحظه کنید) خود اقدام نمایند تا قبولی خود را در دکتری دانشگاه سراسری و آزاد اسلامی97-98 تضمین کنند.

امسال نیز همانند سال قبل دو کنکور دانشگاه سراسری(دولتی) و آزاد بصورت متمرکز و یکسان در اسفندماه برگزار خواهد شد و اسامی قبول شدگان مرحله اول اواخر فروردین 97 اعلام میشود (برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ ثبت نام کنکور دکتری 1397 کلیک کنید)

توصیه اکید ما به متقاضیان آزمون دکترای 97 این است که با عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری آزمون دکتری ، از مهم ترین و جدیدترین اخبار دکتری مطلع شوند.

 

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 4.0. From 2 votes.
Please wait...
ارسال دیدگاه