کد خبر: 12162

تاریخ بروزرسانی : 1396/05/31

کارت ورود به جلسه آزمون الکترونيک رشته های زنان و زایمان و روانپزشکی

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

به گزارش معاون پژوهشی phdphd، پذیرفته شدگان دو رشته زنان و زايمان و روانپزشكي مي توانند از ساعت ۱۰ صبح امروز سه شنبه ۹۶/۵/۳۱ با مراجعه به سايت سنجش آموزش پزشكي به نشانی http://www.sanjeshp.ir كارت ورود به جلسه آزمون الكترونيك و مصاحبه و برگه راهنماي خود را دريافت نمايند .

۱- آزمون الكترونيك رشته هاي روانپزشكي و زنان و زايمان به طور همزمان و در يك محل در روز جمعه ۹۶/۶/۳ ساعت ۸ صبح در مركز طبي كودكان برگزار خواهد شد.

۲- مصاحبه  داوطلبین رشته تخصصي روانپزشكي در روز شنبه ۹۶/۶/۴ ساعت ۸ صبح در مركز طبي كودكان  برگزار خواهد شد.

۳- مصاحبه داوطلبین رشته تخصصي زنان و زايمان روز شنبه ۹۶/۶/۴ ساعت ۸ صبح در مركز مهارتهاي باليني دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني تهران برگزار خواهد شد.

نكته مهم:

داوطلباني كه صلاحيت باليني و حرفه اي آنها در اين مصاحبه مورد قبول و تاييد قرار گرفته باشد، اسامي آنها به دانشگاهها اعلام و براي ثبت نام مانند بقيه قبول شدگان مراجعه مي كنند.

داوطلبینی که در مصاحبه قبول نشده اند به ديگر رشته هايي كه انتخاب كرده اند(بجز رشته هاي زنان و زايمان و روانپزشكي) و حد نصاب نمره قبولي را دارند معرفي مي شوند.

داوطلبان مي بايست به تاريخ مصاحبه دقت نمايند . عدم حضوربه منزله انصراف از رشته مورد نظر مي باشد و اين گروه از افراد مجاز به شركت در آزمون پذيرش سال آينده(چهل و پنجمين دوره) نمي باشند.

آدرس مركز طبي كودكان:

تهران- خيابان قريب- بلوار كشاورز جنب مجتمع بيمارستاني امام خميني (ره)


آدرس مركز مهارتهاي باليني دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني تهران:

تهران- خيابان انقلاب-خيابان قدس- روبروي خيابان ايتاليا-مركز مهارتهاي باليني دانشگاه تهران درب دندانپزشكي- ساختمان شمار۸

 

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه