کد خبر: 14289

تاریخ انتشار: 24 شهریور ، 1396

کارگاه‌های تخصصی در چهارمین جشنواره زیست‌فناوری ایران

No votes yet. Please wait…     چهارمین جشنواره زیست فناوری ایران 27 تا 29 شهریورماه سال جاری در مصلی بزرگ امام خمینی برگزار می شود. در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، کارگاه‌های تخصصی در حوزه‌های مرتبط با زیست‌فناوری و توسعه کسب و کار برگزار می‌شود. کارگاه های «کارآفرینی در حوزه زیست فناوری محیط زیست»، «بیوانفورماتیک […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

 

چهارمین جشنواره زیست فناوری ایران 27 تا 29 شهریورماه سال جاری در مصلی بزرگ امام خمینی برگزار می شود.
در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، کارگاه‌های تخصصی در حوزه‌های مرتبط با زیست‌فناوری و توسعه کسب و کار برگزار می‌شود. کارگاه های «کارآفرینی در حوزه زیست فناوری محیط زیست»، «بیوانفورماتیک در پزشکی و درمان»، «کاربرد فناوری ساخت افزایشی در تولید بافت و اندام» و «حقوق و اخلاق در زیست فناوری» روز دوشنبه 27 شهریورماه در نمایشگاه برگزار خواهد شد.
در روز آخر این نمایشگاه، کارگاه هایی با موضوعات مختلفی چون «کاربرد صادرات، واردات و ترخیص کالا»، «بیمه تامین اجتماعی»، «روند بازار خدمات حوزه زیست فناوری و سلامت مبتنی بر بستر محاسباتی»، «صادرات در حوزه زیست فناوری و سلامت به کشورهای شرق و جنوب شرقی آسیا»،«Uses ،Business  Algae Production»، «آشنایی با ارزش گذاری فناوری» و«Bioinforma tics-related subjects» برگزار می شود.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   کنفرانس بین المللی پژوهشهای نوین در عمران، معماری، مدیریت شهری و محیط زیست
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.