کد خبر: 14545

تاریخ انتشار: 26 شهریور ، 1396

کوتاه شدن دوره علوم پایه در حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد

No votes yet. Please wait…     به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اعلام کرد: یکی از برنامه های جدی این دانشگاه در حوزه علوم پزشکی تحول در امر آموزش است که مورد توجه و تاکید رئیس هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی است. نفر ادامه داد: […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

 

به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اعلام کرد: یکی از برنامه های جدی این دانشگاه در حوزه علوم پزشکی تحول در امر آموزش است که مورد توجه و تاکید رئیس هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی است.

نفر ادامه داد: تلاش ما بر این است که برای توسعه و ارتقا سطح کیفی آموزش به دانشجویان، طرح اصلاحات را در این دانشگاه عملیاتی کنیم.

وی از راه اندازی رشته دکتری حرفه ای پزشکی خبرداد و افزود: در این برنامه، دوره علوم پایه کوتاه تر شده و تعدادی از دروس به صورت Organ Base (براساس اعضای بدن) ارائه می شوند و همچنین تعدادی از دروس به عنوان دروس شناور قابل ارائه در مقطع علوم پایه یا مرحله مقدماتی بالینی خواهند بود. تعدادی نیز قابل ارائه در مقطع مقدمات بالینی یا کارآموزی خواهند بود.

 معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد  گفت: این طرح مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است و در برخی از دانشگاه های علوم پزشکی کشور اجرایی شده است.

در این دانشگاه مقطع علوم پایه ابلاغ و برای دانشجویان جدید الورود سال تحصیلی ۹۶-۹۷ قابل اجرا خواهد بود.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   ۳ هزار عضو هیات علمی در دانشگاه آزاد جذب میشوند
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.