کد خبر: 11051

تاریخ انتشار: 23 مرداد ، 1396

گسترش فعالیت های دانشگاه فنی و حرفه ای در حوزه بین الملل

No votes yet. Please wait…   فعالیت و تعاملات بین المللی دانشگاه ها در دولت یازدهم در راستای تحقق سیاست های کلی و بالا بردن رتبه علمی دانشگاه در بین دانشگاه های سراسر دنیا و رسیدن به استانداردهای جهانی در حوزه آموزش، پژوهش و فن آوری افزایش یافت، دانشگاه فنی و حرفه ای نیز از این […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

فعالیت و تعاملات بین المللی دانشگاه ها در دولت یازدهم در راستای تحقق سیاست های کلی و بالا بردن رتبه علمی دانشگاه در بین دانشگاه های سراسر دنیا و رسیدن به استانداردهای جهانی در حوزه آموزش، پژوهش و فن آوری افزایش یافت، دانشگاه فنی و حرفه ای نیز از این قاعده مستنی نبوده و فعالیت های خود را در حوزه بین الملل گسترش داد. 

ایجاد یک سیستم جدید درسی بین دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشگاه کلن

دانشگاه کُلن، یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های اروپایی است. این دانشگاه با ۴۴ هزار دانشجو، یکی از بزرگترین دانشگاه‌های آلمان را تشکیل داده و وابسته به بنیاد پژوهش‌های آلمان است که در پیشرفت علمی آن کشور نقش بسزایی دارد.

دانشگاه فنی و حرفه ای به کمک دانشگاه کلن آلمان در حال بنا کردن یک سیستم جدید درسی و تحصیلی (سیستم دوگانه) و به روز کردن  ماشین آلات و تبادل دانشجویان و مدرسین است.

مذاکره دانشگاه فنی و حرفه ای برای توسعه علمی با جمهوری کره

دانشگاه فنی و حرفه ای همچنین درصدد برقراری رابطه، با کره جنوبی و به روز رسانی تجهیزات است.

آمادگی برای ایجاد شعبه در  کشور تاجیکستان

تاجیکستان یکی دیگر از کشورهایی است که دانشگاه فنی و حرفه ای درصدد توسعه فعالیت های علمی با آن است.

در نشست مسئولان دانشگاه با وابسته فرهنگی کشور تاجیکستان، دانشگاه فنی و حرفه ای، جهت همکاری های علمی با کشور تاجیکستان به صورت پذیرش دانشجوی تاجیکستانی غیر بورس، آموزش مدرسین تاجیکستانی و ایجاد شعبه در این کشور و جذب منابع مالی بین المللی جهت آموزش فنی مهارتی دانشجویان تاجیکستانی اعلام آمادگی کرد.

www.phdphd.org

حتماً بخوانید   مراکز رشد در کنار دانشگاه جامع علمی کاربردی

 

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.