کد خبر: 10904

تاریخ انتشار: 21 مرداد ، 1396

فعالیت دانشگاه علمی کاربردی در سطح بین المللی

No votes yet. Please wait…   محمد حسین امید رئیس دانشگاه علمی کاربردی در بازدید از مراکز جامع علمی کاربردی استان کرمان اعلام کرد: فارغ التحصیلان مراکز علمی کاربردی سراسر کشور برای وارد شدن به بازار کار نیاز به دوره های آموزشی قبل از کار ندارند و به صورت مستقیم می توانند وارد بازار کار […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

محمد حسین امید رئیس دانشگاه علمی کاربردی در بازدید از مراکز جامع علمی کاربردی استان کرمان اعلام کرد: فارغ التحصیلان مراکز علمی کاربردی سراسر کشور برای وارد شدن به بازار کار نیاز به دوره های آموزشی قبل از کار ندارند و به صورت مستقیم می توانند وارد بازار کار شوند.

وی ادامه داد: طبق مجوزی که از شورای مرکزی دانشگاه گرفتیم دو کار را می توانیم انجام دهیم، یکی اینکه با عقد قرارداد با کشورهای خارجی، در داخل کشور دانشجویانی در سطح بین المللی تربیت کنیم و راه دیگر این است که در سایر کشورها از جمله کشورهای همسایه مراکز علمی کاربردی دایر کنیم.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطر نشان کرد: مراکزی که بتوانند فعالیت های بین المللی داشته باشند در کشور زیاد نیستند اما در هر استان حداقل دو تا سه مرکز را داریم که قابلیت بین المللی شدن را دارند که می تواند از کشورهای مختلف دانشجو بپذیرد و قانون این اجازه را به آنها می دهد.

وی افزود: توسعه کیفی، ماموریت گرایی و فعالیت های بین المللی به عنوان شاخص های توسعه در دستور کار است و در این راستا اقداماتی انجام شده است.

امید خاطر نشان کرد: این بازدیدهای استانی برای این است که مراکز قوی و با کیفیت را شناسایی و تقویت کنیم و به مراکزی که از حد نصاب کافی برخوردار نیستند فرصت داده شود که کیفیت لازم را کسب کنند.

 

 

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   زمینه همکاری پردیس فنی دانشگاه تهران و دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.