کد خبر: 12660

تاریخ بروزرسانی : 1396/06/08

63 پروژه کشاورزی با حضور معاون علمی وفناوری

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

 

 

 

با توجه به اینکه بخش عمده ای از اقتصاد این استان کشاورزی است باید توجه ویژه ای به این موضوع شود و همچنین در حوزه شیلات نیز باید فناوری های لازم به کارگرفته شود که  با ورود شرکت‌های موفق فناوربه این عرصه می توان مشکلات استان را حل کرد. 
سورنا ستاری معاون علمی فناوری رئیس جمهوری در سفر به استان مازندران که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت صورت گرفته، پس از بازدید مرکز نوآوری استان مازندران اظهار داشتند : می‌توان با استفاده از دانش و فناوری و ظرفیت های بومی استان مازندران به پیشرفت های چشمگیری دست پیدا کرد. در حال حاضرسرمایه‌گذارانی که تا پیش از این در حوزه هایی چون سیمان ،فولاد و پتروشیمی متمرکز بودند به سمت کسب و کارهای نوپا روی آورده اند مسیر سرمایه‌گذاری خود را به سوی استارتاپ ها تغییر جهت داده اندواین سرمایه‌گذاران می‌توانند با حمایت از این کسب و کارها و اختصاص بخشی از سهام شرکت‌ها به خود در پای خلاقیت جوانان فعال سرمایه گذاری اولیه خود سود به دست بیاورند.
12 پروژه حوزه برق رسانی این استان، از جمله افتتاح خط چهارمداره 230 و 63 کیلووات مرکز مازندران از طرح های دیگری بود که با حضوری ستاری در مرکز توزیع برق ساری به بهره برداری رسید. این طرح، با افزایش ظرفیت شبکه توزیع برق رسانی استان، با احداث پست های تقویت خطوط به ارزش 83 میلیارد تومان به تامین پایدار برق در دوران اوج نیاز مصرف و فصول گرما کمک می کند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
ارسال دیدگاه