کد خبر: 11938

تاریخ بروزرسانی : 1396/07/12

رشد و توسعه علمی کشور مهم ترین برنامه وزارت علوم

No votes yet. Please wait… به گزارش وزارت علوم تاکید این وزارتخانه بر رشد و توسعه علمی کشور است و علاوه بر ان پاسخگوی مطالبات دانشگاهیان نیز هستیم. دکتر سید ضیاء هاشمی اعلام کرد : به دلیل گستردگی و پیچیدگی موضوعات در گروه اموزش عالی و مطالبات دانشگاهیان از این وزارتخانه با صلاحدید ریاست جمهوری […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

به گزارش وزارت علوم تاکید این وزارتخانه بر رشد و توسعه علمی کشور است و علاوه بر ان پاسخگوی مطالبات دانشگاهیان نیز هستیم.

دکتر سید ضیاء هاشمی اعلام کرد : به دلیل گستردگی و پیچیدگی موضوعات در گروه اموزش عالی و مطالبات دانشگاهیان از این وزارتخانه با صلاحدید ریاست جمهوری اینجانب عهده دار سرپرستی وزارت علوم تحقیقات و فناوری را بر عهده دارم.

از برنامه های مهم که در این وزارتخانه قرار است صورت گیرد می توان به پیگیری امور روزانه وزارت علوم به منظور حفظ و ارتقا رشد و توسعه علمی کشور و آماده سازی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و تامین منابع و امکانات لازم در آستانه شروع سال تحصیلی همراه با آرامش، امید و نشاط اشاره کرد.

ایشان اشاره کرد تا زمانی که در این وزارتخانه مشغول به فعالیت هستم تمام تلاش خود را به کار بسته تا نماینده دانشگاهیان بوده و مطالبات دانشگاهیان را با تمام توان پیگیری خواهم نمود. امروز وظیفه ما ادامه راه مجموعه قبلی وزارت علوم است و همین طور ارتقا و تعالی آموزش عالی با حفظ همزمان آرامش و نشاط در محیط دانشگاهی است.

وی افزود : برای ایجاد یک رابطه متوازن و پویا بین 4 بخش جامعه، صنعت، دانشگاه و دولت زمانی امکان پذیر می شود که اعتماد و مشارکت دانشگاهیان را جلب کنیم و جایگاه دانشگاه را به عنوان مسیر حل مسائل اساسی کشور به ثبات برسانیم.

لازم به ذکر است ریاست جمهوری روز یکشنبه و طبق اصل ۱۳۵ قانون اساسی دکتر سیدضیاء هاشمی را به سرپرستی «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب نمودند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   معرفی انتشارات علمی دانشگاهی SAGE امریکا
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.