کد خبر: 18009

تاریخ بروزرسانی : 1396/08/25

امتیاز چاپ کتاب در مصاحبه دکتری

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

در طی سالیان گذشته آزمون دکتری و مصاحبه دکتری دچار فراز و نشیب های زیادی شده است . برای موفقیت در آزمون دکتری و مصاحبه دکتری رزومه قوی یکی از مهم ترین ارکان موفقیت در آزمون دکتری است.(برای تقویت رزومه خود میتوانید بخش رزومه نويسي حرفه اي (ویژه داوطلبان آزمون دکتری و آزمون استخدامی) را مطالعه کنید)

علاوه بر بحث آموزشی و پژوهشی در مصاحبه دکتری جلب نظر اساتید مصاحبه کننده نیز در موفقیت شما تاثیر گذار می باشد. یعنی علاوه بر موفقیت در بخش کمی مصاحبه دکتری باید در بخش کیفی نیز امتیازات لازم را به دست آورید.

چاپ کتاب

در مصاحبه دکتری از مجموع 40 امتیاز پژوهشی 4 امتیاز متعلق به تالیف یا ترجمه کتاب می باشد . با توجه به امتیاز پایین این بخش نسبت به مقالات باید به این نکته توجه کرد که اساتید نگارش و چاپ کتاب را یک ویژگی مثبت در فرد مصاحبه کننده می دانند.(میتوانید برای دریافت اطلاعات آیین نامه جدید امتیازدهی مصاحبه آزمون دکتری را مطالعه کنید)

برخی از اساتید مصاحبه کننده اعتقاد دارند برای چاپ کتاب چون باید از فیلترهای متعدد عبور نمود دانشجویی که توانسته این فیلتر ها را پشت سر گذاشته و موفق به چاپ کتاب از پایان نامه و یا کتاب نوشته شده غیر از پایان نامه شده است و یا کتابی را ترجمه نموده است دارای مهارت مناسب برای تحصیل در مقطع دکتری می باشد.

پس داوطلبان مصاحبه دکتری و آزمون دکتری می توانند برای تقویت رزومه خود علاوه بر نگارش و چاپ مقالات در مجلات معتبر بر بخش چاپ کتاب نیز سرمایه گذاری نموده و موفقیت خود را تضمین نمایند.(برای اطلاع از سوالات مصاحبه دکتری سوالات عمومی مصاحبه آزمون دکتری را کلیک کنید)

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
ارسال دیدگاه