کد خبر: 12453

تاریخ انتشار: 5 شهریور ، 1396

ایران در لیست کشورهای برتر حوزه نانوتکنولوژی

No votes yet. Please wait… به گزارش رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته 3 بخش بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی و آی‌تی دنیا را متحول خواهند کرد. در کلیه بخش های مهندسی، پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی، زیست شناسی، فیزیک، شیمی، فناوری‌ها، محیط زیست، پروژه‌های ساختمانی و کشاورزی میتوان از حوزه نانو فناوری استفاده کرد و تحول در […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

به گزارش رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته 3 بخش بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی و آی‌تی دنیا را متحول خواهند کرد.

در کلیه بخش های مهندسی، پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی، زیست شناسی، فیزیک، شیمی، فناوری‌ها، محیط زیست، پروژه‌های ساختمانی و کشاورزی میتوان از حوزه نانو فناوری استفاده کرد و تحول در این بخش ایجاد کرد.

نانو تکنولوژی یک دانش میان رشته‌‌ای است و اکثر رشته ها را درگیر میکند. ایران در لیست 10 کشور برتر این فناوری است و در سال ۲۰۱۵ بیش از ۶ هزار مقاله از ایران ارائه شده و از نظر تولید مقاله جزو هفت کشور برتر دنیا قرار دارد.

علم نانو مطالعه کاربردهای مواد در مقیاس نانو است که همراه با سایر علوم میتواند استفاده شود . شکل‌گیری اقتصاد دانش بنیان رابطه تنگاتنگی با توسعه فناوری‌های نوین و بهره‌‌برداری از یافته‌‌های مرز دانش و فناوری دارد.

هدف انجمن علوم و فناوری‌های نانو ایران و دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته ایجاد تعامل بین پژوهشگران و اندیشمندان بخش های علوم و فناوری نانو و ارائه دستاوردهای نوین پژوهشی و فناوری نانو می باشد.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   نحوه نگارش منابع و مراجع استفاده شده در متن
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.