کد خبر: 11566

تاریخ انتشار: 28 مرداد ، 1396

اعلام نتايج آزمون پذيرش دستيار تخصصي 96

No votes yet. Please wait… به گزارش معاون پژوهشی phdphd، دکتر محمدحسین پورکاظمی افزود: نتایج نهایی چهل و چهارمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://sanjeshp.ir منتشر شده است. وی افزود: تعداد ۱۴۴۰۷ نفر از تاریخ اول تا دهم بهمن ماه ۹۵ با مراجعه به سایت اینترنتی و تکمیل فرم تقاضانامه ثبت […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

به گزارش معاون پژوهشی phdphd، دکتر محمدحسین پورکاظمی افزود: نتایج نهایی چهل و چهارمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://sanjeshp.ir منتشر شده است.

وی افزود: تعداد ۱۴۴۰۷ نفر از تاریخ اول تا دهم بهمن ماه ۹۵ با مراجعه به سایت اینترنتی و تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام، نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام کردند که از این تعداد ۶۸۷۴ نفر زن و ۷۵۴۳ نفر مرد بودند. آزمون در اردیبهشت ماه ۹۶ برگزار شد.

وی در ادامه اعلام نمود: کارنامه اولیه در تاریخ اول تیرماه ۹۶ و پاسخنامه در تاریخ ۷ خرداد ۹۶ بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفت که ۸ هزار و ۴۱ نفر از داوطلبان حد نصاب ۱۵۰ نمره را کسب کرده و مجاز به انتخاب رشته محل شدند. از این تعداد ۶ هزار و ۱۹۴ نفر انتخاب رشته کردند. و پس از آن اعتراضات داوطلبان از طريق سايت دريافت و بررسي شد كه هيچ موردي وجود نداشت، متاسفانه كارنامه جعلي و ادعاي تقلب در آزمون انجام شد كه توسط كارگروهي با شركت نمايندگان مجلس مورد بررسي قرار گرفت و صحت و سلامت آزمون تاييد شد.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: تعداد پذیرفته شدگان نهایی ۳۴۰۱ نفر است که شامل ۲۴۱۱  نفر سهمیه آزاد، ۵۳۱ نفر سهمیه بومی مناطق محروم، ۲۲ نفر سهمیه مازاد استعداد درخشان، ۳۴۷ نفر سهمیه رزمندگان و ایثارگران، ۱۲ نفر سهمیه بورسیه دانشگاه بقیه الله و ۷۸ نفر بورسیه نیروهای مسلح که دارای حد نصاب بودند پذیرفته شدند.

تذكر مهم: قبلاً اعلام شده پذيرفته شدگان رشته هاي زنان و زايمان و روانپزشكي بايد در آزمون صلاحيت هاي حرفه اي كه به صورت الكترونيك و مصاحبه به صورت زير به عمل مي آيد شركت كنند.

۱- آزمون الكترونيك رشته هاي روانپزشكي و زنان و زايمان روز جمعه ۹۶/۶/۳ ساعت ۷:۳۰ صبح در مرکز طبی کودکان می باشد

۲-  آزمون مصاحبه رشته روانپزشكي روز شنبه ۹۶/۶/۴ ساعت ۷ صبح در مرکز طبی کودکان می باشد.

۳-  آزمون مصاحبه رشته زنان و زايمان روز شنبه ۹۶/۶/۴ ساعت ۷ صبح در مرکز مهارتهای بالینی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران می باشد.

توجه: عدم ثبت نام در موعد مقرر و يا عدم شروع به آموزش در زمان اعلام شده در سايت دانشگاه محل پذيرش و نيز اعلام انصراف پس از شروع به آموزش جهت پذيرفته شدگان به منزله انصراف قطعي فرد پذيرفته شده محسوب شده و اين گروه از افراد مجاز به شركت در آزمون پذيرش سال آينده(چهل و پنجمين دوره) نمي باشند.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   کتاب Marketology توسط دو ناشر بزرگ جهانی منتشر شد.
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.