کد خبر: 18178

تاریخ انتشار: 22 آبان ، 1396

جزئیات انواع بورسیه تحصیلی

No votes yet. Please wait… گرنت گرنت کمک هزینه تحصیلی است که دانشجو با این کمک هزینه فقط ملزم به درس خواندن می باشد و تعهدی برای دانشجو ایجاد نمیکند .(برای اطلاعات تکمیلی میتوانید گرنت پژوهی (GRANT)چیست؟ را کلیک و مطالعه کنید) بورسیه تحصیلی بورسیه تحصیلی به دانشجویان ممتاز تعلق میگیرد. بورسیه تحصیلی به عنوان […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

گرنت

گرنت کمک هزینه تحصیلی است که دانشجو با این کمک هزینه فقط ملزم به درس خواندن می باشد و تعهدی برای دانشجو ایجاد نمیکند .(برای اطلاعات تکمیلی میتوانید گرنت پژوهی (GRANT)چیست؟ را کلیک و مطالعه کنید)

بورسیه تحصیلی

بورسیه تحصیلی به دانشجویان ممتاز تعلق میگیرد. بورسیه تحصیلی به عنوان کمک هزینه تحصیلی به دانشجو تعلق می گیرد و باعث رشد دانشجو میگردد. در این نوع از بورسیه بخش یا کل شهریه دانشجو پرداخت میگردد.

دستیار تحصیلات تکمیلی

این نوع به دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دکتری تعلق میگیرد. شامل دستیار تحقیقات ، دستیار استاد و دستیار اداری اجرایی می باشد . حقوق دریافتی در این نوع بین 10 تا 22 هزار دلار در سال می باشد .

دستیار استاد

این کمک هزینه از طریق مدیرگروه و یا اساتید دانشگاه ها ارائه میشود . این کمک هزینه از منابع مالی خارج از دانشگاه از سازمان ها و شرکت ها بابت انجام پروژه تحقیقاتی تامین میشود .

دستیار تحقیقات

کمک هزینه های این نوع را می توانید از اساتید در رشته خود دریافت نموده و الزاما فقط از طریق استاد راهنما ارائه نمی شود. حوزه فعالیت توسط استاد راهنما مشخص می شود .

کارآموزی

کاراموزی در حین تحصیل اتفاق می افتد و به عنوان یک کار نیمه وقت برای دانشجو در نظر گرفته میشود . این نوع برای افزایش مهارت دانشجو می باشد . علاوه بر درامد به عنوان سابقه کار در نظر گرفته میشود .

فرصت های مطالعاتی

برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری رخ میدهد و راهی برای تقویت علمی دانشجویان می باشد.(برای تکمیل اطلاعات خود میتوانید افزایش فرصت های مطالعاتی در دوره دکتری را کلیک کنید)

 www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   انواع سابمیت کردن مقالات
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.