کد خبر: 9417

تاریخ انتشار: 13 تیر ، 1396

جزئیات دکتری بدون آزمون

No votes yet. Please wait… دکترا بدون ازمون یا ازمون استعداد درخشان یکی از راه های ورود به مقطع دکتری می باشد.این نوع پذیرش در مقطع دکتری به صورت مستقل توسط هر دانشگاه صورت میپذیرد. برای پذیرش در دکتری بدون ازمون نمره بالای معدل کارشناسی و کارشناسی ارشد ،داشتن مقاله از پایان نامه و نبود […]

No votes yet.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

دکترا بدون ازمون یا ازمون استعداد درخشان یکی از راه های ورود به مقطع دکتری می باشد.این نوع پذیرش در مقطع دکتری به صورت مستقل توسط هر دانشگاه صورت میپذیرد.

برای پذیرش در دکتری بدون ازمون نمره بالای معدل کارشناسی و کارشناسی ارشد ،داشتن مقاله از پایان نامه و نبود فاصله زمانی طولانی از زمان فارغ التحصیلی از موارد مهم این نوع پذیرش به حساب می اید.

البته دانشگاه ها علاوه بر این شرایط ممکن است شرایط دیگری مانند طول دوره تحصیل، مقالات چاپ شده تک اسمی را هم جزء شرایط خود قرار دهند.

دانشگاه آزاد هم هر ساله علاوه بر پذیرش از طریق آزمون، دانشجوی دکتری بدون آزمون پذیرش میکند. معدل بالای ۱۷ یا ۱۷٫۵ یا ۱۸٫۵ (بسته به رشته)، نمره پایان‌نامه بالای 5/18 و همخوانی رشته کارشناسی ارشد با دکتری از جمله مهم‌ترین شرایط این دانشگاه است.

 www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتری
No votes yet.
Please wait...
حتماً بخوانید   نکات کلیدی در روز مصاحبه دکتری
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.