کد خبر: 17231

تاریخ بروزرسانی : 1396/08/10

نکات طلایی تکمیل ظرفیت دکتری

Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...
کانال تلگرام آزمون دکتری

تکمیل ظرفیت دکتری یک فرصت دوباره برای داوطلبان آزمون دکتری است که میتوانند از این فرصت مجدد استفاده کرده و در دانشگاه مورد نظر خود قبول شوند.

در طی سالیان گذشته آزمون دکتری دچار تغییرات زیادی شده است ولی تقریبا به یک ثبات نسبی رسیده است از انجایی که آزمون دکتری دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری ادغام شده است اما در بحث تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری به صورت جداگانه عمل میکنند.(برای دریافت اطلاعات تکمیلی جزئیات تکمیل ظرفیت دکتری سراسری سال 1396 کلیک کنید)

نکته

پس در بحث تکمیل ظرفیت دکتری باید دقت بیشتری نموده تا احتمال قبولی شما افزایش یابد.یکی از نکات مهم برای شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری شرکت در آزمون دکتری است تا مجوز شرکت در این مرحله را دریافت کنید.

نکته

نکته بعدی توجه به بحث مصاحبه دکتری است .(برای اطلاعات بیشتر در بحث مصاحبه ، نکاتی که برای روز مصاحبه باید بدانیم کلیک کنید) که باید داوطلبان آزمون دکتری در مصاحبه بتوانند رزومه قابل قبولی از کارهای اموزشی و پژوهشی خود ارائه کنند.پس با تلاش میتوانید از این فرصت به بهترین شکل استفاده نمایید.

نکته

موضوع مهم دیگر نحوه انتخاب رشته برای تکمیل ظرفیت دکتری است. انتخاب رشته در این مرحله از اهمیت بالایی برخوردار است.پس با انتخاب های درست و معقول میتوانید شانس قبولی خود را افزایش دهید. پس باید به این نکته توجه کنید که در این بخش ظرفیت تعدادی از دانشگاه ها تکمیل نشده و بعضی کد رشته محل های جدید نیز اضافه شده است و این احتمال موفقیت شما را در مرحله ی تکمیل ظرفیت افزایش می دهد.

نکته

باید از رتبه و تراز لازم برای موفقیت در تکمیل ظرفیت دکتری اگاه باشید این امر به شما کمک میکند تا بتوانید انتخاب های صحیح داشته باشید و در نتیجه احتمال قبولی شما افزایش یابد.

www.phdphd.org

ویژه داوطلبان آزمون دکتریویژه داوطلبان آزمون دکتری
Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...
ارسال دیدگاه